30 September 2009

Ojánek je jenom malá buznička, stajluje se málokdy - jen když jde někam ven (mimo F-hain).

Natálušečičenka napsala, tak já teda taky napíšu.

Jsem děsně líná. A nic nestíhám.

Takže jsem pořádně nenapsala o tom, jak:

...u mě byla na návštěvě Charlottka, měly jsme největší jahodovej větrník ever, našly židovskej památník a narušily inline maraton.

...jsem byla u Lišenky ve Stockholmu, uspokojila své nakupovací pudy a propašovala do Berlína blodpudding.

...mě pořád bolí koleno a nevím proč :/

Tak jindy... s fotkama!! Fakt!

14 September 2009

Love.Dangerous.Living.Kills!!!

Vidíte všichni, jak držím slovo? No? Další článek, a aby se neřeklo, tak i s fotkou, která byla pořízena v den, kdy jsem měla černé vlasy :D Se aspoň podívejte. A řekněte mi, že mi to slušelo, nebo tak něco, díky! A nechápu tu kompresi tady na bloggeru, takže když si tu fotku rozkliknete, tak zjistíte, že je o něco míň hnusná než v náhledu.
Psychoakčnímegavíkend je za námi a byla to vskutku povedená záležitost.
Dafídek ve čtvrtek přijel přesně na minutu přesně, Dojče Bán nezklamala! Pünktlichkeit muss sein, ja?? Vzhledem k kolapsu berlínských S-Bahn byla cesta na Alexanderplatz akčnější, než kdy jindy - díky tomu, že náhradní vlaky byly neskutečně narvané! Klaustrofobický galore, hurááá!! Ale okay.
Doma jsme si dali dva panáky vodky, trochu se vylepšili a po cestě na koncert The Roads (pozn. je to můj blog, tak si sem ty linky prostě srát budu, klidně do každýho článku desetkrát, get over it) jsme se po kebabu vylepšili ještě víc, jakousi podivnou třešňovou likérovitou sračkou. Pak si jen v mlze pamatuju, jak jsme se v backstage společně šli vyčurat a O. pak musel všem vysvětlovat, že je to okay a že mu to nevadí :D Jo a pak jsem taky všechny fotila Davidovým foťákem, připadala si děsně důležitě a doteď se divím, jaktože většina těch fotek dopadla ostře. No. Po koncertě jsme jeli domů taxíkem, protože jaksi nic nejelo, a pak došlo k největší koncentraci sex appealu v mojí posteli ever, spali jsme tam 3 a bylo to opravdu vtipné, obzvláště pro mě, když jsem ležela uprostřed.
Co jsme dělali dál? Jeli jsme dělat promofotky kapele-jejíž-jméno-nemůžu-vyslovit, a navzdory okolním vlivům to dopadlo dobře a vtipně. Nebudu zatím nic říkat, uvidíte, až bude čas. Taky jsme se s D. a O. koukali na The Exorcism Of Emily Rose, protože tam hraje ta kundí sestra od Dextera (která je v reálu jeho manželka a já jsem se s tím dosud psychicky nesrovnala!!) a já od té doby ve slabých chvilkách (ne)bavím ostatní předváděním záchvatu člověka, který je v moci démona. 
A bylo to nejlepší, a tak vůbec!

A protože jsem líná a protože je 8:30 pm a protože se chci koukat na Dextera, tak to useknu tady a příště třeba napíšu víc, oukej? Jsem tady až do pátku úplně sama, nuda... nicméně ve středu mi přijde hračka, těším se, až se budu vztekat u toho, jak se budu snažit naučit, jak s ní pořádně zacházet. Fakt jako!

10 September 2009

Ondra a Ray se seznámili přes inzerát, ale na rande spolu nikdy nešli.

Natáluška moje nejmilovanější, se kterou vedu sáhodlouhé a velmi nepřístupné privátní hovory, má nového muže, nový byt a novou práci a tak se rozhodla zase začít pořádně blogovat.

Ävchenečka moje nejmilovanější, která sama se sebou sem tam v deliriu vede sáhodlouhé a velmi nepřístupné veřejné hovory, má už přes 4 měsíce nového muže, nový byt a novou práci, a tak se rozhodla taky začít pořádně blogovat.

Poslední 2 týdny byly velmi psycho. Ale na druhou stranu, naučila jsem se tolik věcí (nejen o sobě), jako už dlouho ne. Třeba, že mám poslední zbytky pudu sebezáchovy - nevzala jsem si jehlou krev (potřebovala jsem ji na koláž!), protože jsem se bála, že si do žíly omylem stříknu vzduch a zemřu krutou a bolestivou a pomalou a vůbec né efektivní a sexy smrtí.

Za 4 hodiny mi přijede Davídek a budeme spolu páchat zlo. Maximálně se na něj těším, protože je to můj věrný spolunarušenec a spolu s chlapci si ze mě jistě s láskou bude dělat prdel, když omylem řeknu něco moravsky. A budeme spolu pít, kouřit a přežírat se, půjdeme spolu nakupovat, na koncert, fotit a budeme strašně spokojení. Jo.

Za týden mi přijede Charlottka a budeme spolu páchat zlo. Maximálně se na ni těším, protože mi přijde naprosto normální a navíc i velmi inteligentní, ale nevím, jestli si ze mě s láskou bude dělat s chlapci prdel, když omylem řeknu něco moravsky. A budeme spolu decentně pít, možná i kouřit, přežírat se, půjdeme spolu nakupovat, na koncert, fotit a budeme strašně spokojený. Jo.

04 September 2009

Berlínský bírfest videoblog.

Tak tady máte ten dlouho slibovaný letní videoblog. Asi vám to nepřijde vtipný, dávala jsem to dohromady pod vlivem.