11 November 2009

Daysleeper.

Char mi nepřímo připomněla, že jsem chtěla napsat blog o dnešní noci.

Nevím už, v kolik jsem šla spát, ale probudila jsem se... šla jsem si udělat banánovej koktejl ke snídani, přemýšlela jsem, jestli nějakýho souseda po ránu naseru používáním mixéru, vypila jsem koktejl, šla jsem si ještě na chvilku lehnout, podívala jsem se na telefon a... zjistila jsem, že je 23:30!!! A já už jsem úplně fakt chtěla jít do práce, měla jsem naprosto vsugerováno, že už je ráno!

Pak jsem se probudila ráno.. podívala jsem se na telefon, čas okay... šla jsem se do koupelny upravit, vrátila jsem se do pokoje, podívala se znova na telefon, kolik mám ještě času a... zjistila jsem, že jetě hodinu můžu spát!! Stejně jako předtím jsem měla naprosto vsugerováno, že už je čas jít do práce :D

Chápete to?
Asi už se tak strašně těším na čtvrtek, že si v myšlenkách převíjím čas dopředu. Nebo nevím.


Těšíte se na Vánoce?

07 November 2009

Unleashed.

Zanedbávám to tu.

Ale dobrá tedy:

minulý týden jsem strávila celých 5 dní v České republice, což je na mé poměry velmi nadstandardní výkon. Ale co má taky člověk dělat, když nechtěně a nedobrovolně kvůli debilním koncertům v debilních Čechách (omluvte mě, už je to pro mě vžitý termín) skončí ve vztahu na dálku, ŽE.

Olomouc - punč na náměstí, focení na želvě, štrůdl a slivovice.

Roxy - spousta známých, posléze mě můj drahý na afterparty maličko vytočil a na závěr večera dokonce (omylem!) polil pivem. Ale jinak se máme rádi, no.
Příbram - deprese největší, klub někde v prdeli uprostřed lesa a zima naprosto šílená. Jo a taky máničkovitej týpek, co si to tam celou dobu pod pódiem hustě dával na kus dřeva ve tvaru kytary.
Česká Lípa - kebab (nekebab - s olivama a sejrem jo?) ve 3 ráno.

No a pak zpátky do Berlína... do reality. Ošklivé. Podzimní. Sychravé.

Měla jsem kočičku, celé 3 dny. Už ji nemám, už ji má jakási vhodná rodina... nikdy jsem nečekala, že by se u mě mohly objevit alergie už i na kočky. A ono jo... :( Smutno mi je, ale nenadělám nic.

Maryčka porodila krásnou holčičku a já se teď děsím toho, že až třeba jednou budu mít dítě já, tak nebude tak krásné a roztomilé. A nebude mít tolik internetové pozornosti :D

Pořád mám nějakou převánoční náladu, mám tendence šíleně uklízet a všechno různě zvelebovat, dekorovat a podobně... na pečení čekám, až se mi vrátí chlapec. Čili píct budu až za 5 dní :)