24 January 2010

Stalkblog.

Slíbila jsem to... a přiznávám, že mě bavilo běhat po bytě s foťákem a dokumentovat byt a maličkosti, co bych vám ráda ukázala... bylo by fajn, kdyby jste se inspirovali a třeba taky udělali něco podobného - všichni jsme totiž stalkeři a rádi šmírujeme fotky cizích lidí a jejich životů:) Ne?

Takže začneme.

Samozřejmě, že první fotka musí být věnována mým dvěma kráskám. Finečka mi řekla, že prý mám napsat, že cello je můj druhý nejoblíbenější hudební nástroj hned po baskytaře, a tak to teda píšu, protože se jí bojím, aby mě pak třeba nějak nezaklela nebo nepřijela uškrtit na struně :D
Nalevo je moje milovaná basička Fender Precision a napravo je černý Stratocaster od Fender Squier, na který už ale skoro nehraju.


Za basou si povšimněte koláže, kterou vytvořil Ray a zapůjčil ji do mé soukromé sbírky :)
Holčička s balónkama na zdi (komplet moje dílo), teď už i s lampičkou, kterou mi Ondra s láskou přivrtal (1.1.2010 dopoledne, aby z toho sousedé taky něco měli).
Nejlepší vůně na světě - Vanilla Spice a Vanilla & Nutmeg z BodyShopu. Za nima je ještě vůně Zelený čaj, ta je taková spíš jarní, svěží :) Na fotce je taky vidět "dalahäst", koníček ze Švédska, a originální warholí plechovka s pastelkama.
Skleněná kytička s náušnicema a jinýma blbůstkama - je tam taky Ondrovo červené trsátko, které mi dal pro štěstí, když jsem šla na důležitý pracovní pohovor (asi si to už ani nepamatuje) :D
Uklizená (!!!) verze poličky. Sektor A1 je Ondrův, zbytek zabírají moje trička a jiné oblečení... zdaleka se mi tam nevešlo všechno, letní věci mám teď ve skříňce v lodžii a zbytek na chodbě na věšáku :)
Polička ze strany. Mám tam přilepené pásky fotek z mých milovaných berlínských retro  fotoautomatů, setlist MGMT, fotku Marylin (Monroe:D) a Andyho a část sušených růžiček, co jsem dostala od muže.
Taková magnetická mininástěnka vedle dveří do kuchyně. Je tam několik Ivoartefaktů, růžové peří a plán berlínské MHD :)
Toto je prosím pohled do mojí kuchyně.
Pohled na druhou stranu kuchyně - prosadila jsem si vyhození části kuchyňské linky do lodžie a voilá, hned bylo místo pro stoleček a židličky! :D
Moje kytičky. Růžičky, něco neidentifikovatelného, bazalka a laškovně vykukující Eva s Vaškem.
Kdo mě čte už delší dobu, jistě si na tyto úžasné hodiny pamatuje. A kdo ne - dostala jsem je k 21. narozeninám ve Švédsku!
Miska na ovoce z vinylové desky - koupila jsem ji v Berlíně na blešáku za 2 Eura. A vedle Psyllium, zelený čaj a med :)
Různé sušené artefakty, co mi Ondrášek daroval + krásný vzkaz, co nejde přečíst + diskokoule + další stylové hodiny.
Srdíčko a sušené chili papričky od maminky.
Křeček Štěpán ve své oblíbené poloze - zavěšený na horní části klece. Asi pozůstatek schízy z období hladu, kdy bydlel mezi dvěma repráky v bytě The Roads :) Teď už je tak vyžranej, že tyhle akrobatické kousky moc nezvládá a většinou rychle padá dolů.
Plakát Evy a Vaška v lodžii namířený tak, aby Ondra ze svého místa v posteli viděl přesně na Vaška :D Pod ním je hromada kufrů, tašek a cestovních zavazadel.
Zimní sídlo mých "letních" bot.
Plakát The Roads v okně je nutnost...
Upgrade mého kabátu - přišila jsem si na něj chlupatý límec z Ondrova kabátu (on ho samozřejmě nenosil s tím límcem, abychom si rozuměli:D). Ach.
A teď teda moje nové leopardí věci - legíny (Zara), šatičky (Zara a košile (H&M)


Moje veledílo. Už si přesně nepamatuju okolnosti vzniku, ale jde o niť (nit?) zapuštěnou ve vosku :D
Noční stolek - kapesníčky, lavalampa, vanilková svíčka IKEA, aromalampa, kokosový krém na ruce, iPod a dálkový ovládání k Macovi.
Věšák s oblečením v předsíni.
"Zimní" část bot :)
Můj nejoblíbenější šátek na světě a jedna z nejoblíbenějších tašek (warholí!!).
Tuhle značku jsme vyčórovali s Davídkem, Šimonem a Ondrou :D Ještě ji musím někam pověsit...
Fotky krásných obyvatel bytu.
Pračka :D:D:D Na ní je taštička od Harajuku Lovers (kolekce Gwen Stefani).
Veselý záchod s názornou animací znázorňující, co se stane, když můj muž nebude dávat dolů prkýnko.

V bytě přede mnou asi bydlely lesbičky, jak jinak si vysvělit háčky s nápisy "ona", "ona" a "hosté". tak jsem tam nalepila ještě piktogramy chlapečka a holčičky, aby bylo jasno :)
A je to tady - kosmetika. LUSH, LUSH, spousta LUSHe. Tp, co není LUSH, je většinou Ondrovo :)
Čtyřzrcadlo a milovaný závěs.
Zátiší vedle vstupních dveří :)
Všechno je u mě jednoduché, minimalistické a sladěné...
Co bych vám tak ještě ukázala? :D
OPOVAŽTE SE TO NEOKOMENTOVAT :)

23 January 2010

Jak jsme natáčeli klip k "Bells"

Všechny fotky (200+) najdete u mě na fejkbuku, tak si mě koukejte přidat :)
Klip by měl být k vidění někdy v únoru... těšíte se? :D