30 May 2012

"Strickliesel" Madness

I just found some interesting ideas that can be simply made using this toy thingy... have you ever tried? Did you have it as a kid? I am planning on doing a "cover" for the electrical cord from my lamp with it!

Našla jsem pár zajímavých tipů na doplňky vytvořené pomocí téhle hračky... zkoušeli jste s tím někdy pracovat? Měli jste to, když jste byli malí? Jak se to česky jmenuje? :D Chci s tím vyrobit "obal" na elektrickou šňůru od stropního světla!

27 May 2012

Let the hairshine in!

Užíváte si sluníčka?
Já osobně se snažím zachovat si svou defaultní bělobu a neustále na sebe patlám opalovací krém s faktorem minimálně 30... Sluneční paprsky jsou odjakživa tak trochu mým nepřítelem.
Nemám ráda "letně vyšisované" vlasy lehce slámového odstínu... Abyste mohli oslňovat okolí čerstvě nabarvenou hlavou i v barvyžeroucím slunci, zkuste si pomoci kombinací šamponu a kondicionéru pro barvené vlasy od L'Occitane. Obsahují 5 esenciálních olejů (pelargónie, palmarosa, bergamot, rozmarýn, cedr) a UV filtr, takže vám pomohou vyhnout se rychlému blednutí barvy. Víno nemusíte do těla nalévat jen vnitřně - po vlasové hostině s výtažky z hroznových jader vás žádná kocovina nečeká. Jen lesklé a vyživené voňavé vlasy.

P.S.
Nelekejte se, šampon pění o něco méně, než jste pravděpodobně zvyklí u jiných značek, ale funguje skvěle.
(glasses & dress - H&M, Bambi necklace - Forever 21?)

21 May 2012

Golden the pony boy.

Here he is in all his glory. I wanted to stick some stand into his belly and make him look like he's galloping, but he also looks good laying down like this...

Tady ho máte v celé jeho kráse. Chtěla jsem mu do bříška nacpat stojan a postavit ho tak, aby vypadal, že cválá, ale myslím, že mu to sluší i "v lehu"...

20 May 2012

Easy like Sunday morning.

Can't wait to show you all my recent creations. Like this dress, for example. And how disgustingly cute we are.

Nemůžu se dočkat, až vám budu moct ukázat všechny svoje výtvory z posledních dní. Jako třeba tyhle šaty. A to, jak jsme nechutně rozkošní.

16 May 2012

Construction Reconstruction Deconstruction.

As we're working on reconstructing my little flat (need more space for clothes etc. etc., you know the drill), I still manage to find time to do some other projects now and then... like this one. Have you ever seen a horse with a leopard skin? No? Well you will... very very soon.

Pracuje se na rekonstrukci mého pidibytu (potřebuju víc místa na oblečení atd. atd., víte přece, jak to chodí), přesto si čas od času najdu chvilku na jiné projekty - jako třeba tento. Už jste někdy viděli koně s leopardí srstí? Ne? Tak se brzy dočkáte...

10 May 2012

iSew.

Le Marilyn dress - almost finished (photographed on a petticoat). You don't want to see my face, trust me.

Le Marilyn šaty - skoro hotové (focení na spodničce). Můj obličej vidět nechcete, vážně.

04 May 2012

Throat is a burning thing, when you many strong pills eat.

Well I know that the syntax in the name of this post is questionable, but I couldn't help myself (plus it sounds like something Yoda would say, and today is Star Wars Day). I made a remake of Johnny Cash's "Ring Of Fire" on the way to the doctor this morning. It's called "Esophagus On Fire", because that's exactly what I have right now. It all started after my wisdom teeth extraction - one of the wounds got inflamed and I had to wait 4 days until I could go to my dentist (thanks to all the national holidays). 4 sleepless nights and wasted days with crying of pain. I called the pain "pain orgasm", because it was going from the jaw through the whole body, haha... I was taking lots of Ibuprofens because that's all I had at home. At some point, they stopped working. When I finally got to the dentist, I got strong antibiotics and it all started... I have terrible chest pains & can't breathe without feeling like I'm swallowing a handful of pins. My esophagus got inflamed from all the painkillers. Yay. Don't try this at home, kids.

Jasně, syntax v názvu tohoto článku je maličko diskutabilní, ale nemohla jsem si pomoct (a taky to zní, jako by to řekl Yoda, a dnes je Den Hvězdných Válek). Ráno jsem po cestě k doktorce vymyslela remake "Ring Of Fire" od Johnnyho Cashe. Jmenuje se "Esophagus On Fire", čili "Hořící jícen", jelikož přesně to mi teď zpříjemňuje život. Všechno začalo, když mi vytrhli poslední dva zuby moudrosti - jedna rána se mi zanítila a musela jsem 4 dny čekat, než jsem se dostala ke své zubařce (díky státním svátkům). 4 noci bez spánku a 4 promarněné dny, kdy jsem brečela bolestí. Říkala jsem té bolesti "orgasmus bolesti", protože vycházela z čelisti do celého těla, haha... brala jsem hodně Ibuprofenů, protože jsem doma nic jiného neměla, ale časem si na tě tělo zvyklo a přestaly účinkovat. Když jsem se konečně dostala k zubařce, dostala jsem silná antibiotika a bylo hotovo... teď mám příšerné bolesti hrudníku & nemůžu dýchat bez toho, abych měla pocit, jako bych polykala hrst špendlíků. Mám zanícený jícen od všech těch léků proti bolesti. Yay. Tohle doma nezkoušejte, děti.

03 May 2012

Because normal grilling parties are so mainstream.

(jumpsuit - H&M, masks - Mexico, good ideas - us)