30 August 2012

Mel na slevomatu!!!

Skrz.cz mě ráno upozornil na tuhle akci... Šup tam, než je vyprodají! Ulovila jsem tyhle, co vy?

Skrz.cz alerted me this morning... Go before they sell out! I got these babies, what about you?

21 August 2012

Almond oil love.

S mandlovými vůněmi je to taková ošemetná záležitost. 
Většina kosmetických výrobků totiž nevoní jako mandle, ale spíš jako mandlová esence na pečení (fuj). Kdo by si něco takového chtěl plácat na tělo, viďte...

Se sprchovými oleji je to taky taková ošemetná záležitost. 
Většina z nich je pořádně mastná a na kůži zanechá olejový film (fuj). Kdo by chtěl ulehat do postele s pocitem namarinovaného kusu masa?

Dámy a pánové, jde to i jinak. Kdo by to byl řekl, že se mým momentálním absolutním sprchovým favoritem stane právě mandlový sprchový olej L´Occitane?
Navzdory olejové konzistenci při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, pokožka je po sprše vláčná a hebká (pokud máte problémy s vysoušením kůže, zbystřete!) a vůně... ach. Na hony vzdálená umělým mandlovým esencím na pečení, nebojte se. Obsahuje totiž pravý mandlový olej!

Doporučuji všema desti (potažmo dvaceti).

15 August 2012

That's how I (learn to) roll.

Potřebovala bych, aby den měl daleko víc, než jen 24 hodin. V mém momentálním týdenním plánu mi jako jediný volný den vychází neděle, a tak k bruslení během týdne využívám aspoň každé chvilky po práci...
Věnujete se nějakému sportu? Jakému, jak často? Musíte se nutit, anebo vás baví?

I need longer days... 24 hours is way too little time. The only free day in my current weekly schedule is Sunday, so I try to use every free minute after work for skating...
Do you do any sports? How often, what? Do you have to force yourself or do you enjoy it?

12 August 2012

Everything is wonderful.

Já to nechápu. Před rokem jsem se plácala ode zdi ke zdi, přežívala ze dne na den a neměla do čeho píchnout (vlastní vinou - neměla jsem totiž NÁLADU cokoliv dělat). Většinu volného času jsem prospala a co se osobního života týče, nebyla to žádná hitparáda a já hledala cestu ven.
Teď je všechno jinak...

I don't get it. A year aago, I was pacing from wall to wall, surviving the days and didn't have anything to do (that was my own fault - I wasn't in the MOOD to do anything). I slept through most of my free time and my personal life was not the best either - I was trying to find my way out. Everything is different now...

1. Mám úžasného přítele, který mi každý den připomíná, že jsem taky docela úžasná a podporuje mě ve všech blbostech, co si vezmu do hlavy s tím, že je MUSÍM zrealizovat (nejlépe teď hned).

1. I have a wonderful boyfriend who reminds me how amazing I am every single day and supports me in executing all the bullshit that comes to my mind and I HAVE TO do it.

2. Přestalo mě bavit žít ve střídavých obdobích hojnosti a sucha (pracovat jako freelancer) a našla jsem si rovnou dvě práce. Ta hlavní mě baví, mám možnost pracovat v super týmu a příjemném prostředí... a ta druhá je tak skvělá, že ani nevím, jestli to můžu nazvat prací. Komu se totiž poštěstí, aby mohl pracovat v butiku své nejoblíbenější návrhářky (tou není samozřejmě nikdo jiný, než Lena Hoschek).

2. I got fed up of living as a freelancer and got not one, but two jobs at once. The "main one" is fun, I get to work in a nice team and cool enviroment... and the second one is so awesome that I can't even call it a job. Who can have the chance to work in the shop of their most favorite designer ever (yes, I'm talking about Lena Hoschek)?

3. Objevila jsem roller derby. Z rozkydlé hroudy vysedávající u internetu se stala aktivní slečna, co v každé volné chvíli bere brusle a jde aspoň na hodinku ven trénovat... noví kamarádi, které jsem díky tomuto sportu poznala a ještě poznám, jsou kapitola sama pro sebe. Mimochodem, tímto se předem omlouvám za případný příval článků o tom, jak jsem si koupila nová kolečka, ložiska, chrániče na zuby atp.

3. I discovered roller derby. A lazy fatso sitting in front of a computer all the time transformed into an active lady who spends her free time outside practicing... and the new friends I've made (and am yet to make) thanks to this sports - that's a whole new story. By the way, sorry for the possible upcoming posts about my new wheels, bearings, mouthguards etc.

03 August 2012

Tattoo in progress.

Jedna z mých nejoblíbenějších činností. Ještě jsme neskončili...

One of my favorite activities. Not finished yet...
(jumpsuit - H&M)